Wasze Blogi :3

Tutaj wstawiajcie linki do waszych blogów, a ja postaram się je przeczytać.

23 komentarze:

 1. ZAPRASZAM DO SIEBIE --> http://1d-for-ever.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Odrzuceni przez społeczeństwo, wytykani palcami, szykanowani, paleni na stosie - taki żywot wiodły w średniowieczu wszystkie paranormalne istoty zamieszkujące nasz świat. Kilkorgu z nich cudem udało się przeżyć i wyjść cało z okresu, kiedy rozciąganie na kole i przypalanie pięt rozgrzanym do czerwoności pogrzebaczem były najpopularniejszymi torturami. Przez kilka stuleci poszukiwali się nawzajem, nie wiedząc o swoim istnieniu, lecz kiedy wreszcie się odnaleźli pod wiekowym dębem, na którym wieszani byli zdrajcy napoleońskiej armii, ich dotychczasowe życie przestało istnieć. Rozpoczęli nowy koniec prowadzący ich razem przez krew, ból i cierpienie, miłość, przyjaźń i radość do śmierci - niekoniecznie swojej.
  Czternaście stworzeń.
  Czternaście różnych charakterów.
  Czternaście rządnych krwi, ale też pragnących pokoju istot.
  Trzynaścioro odmieńców.
  Jeden człowiek.
  Mieszanka wybuchowa?
  Z tego nie może wyjść nic dobrego.

  http://nowy-koniec.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam do siebie :D
  http://storyaboutsupernaturalandonediection.blogspot.com
  http://shesnotafraidbecouseonedirection.blogspot.com
  http://rockmerockmewithonedirection.blogspot.com
  http://gabimegionedirection.blogspot.com
  ORAZ także mój nowo założony blog (prolog pojawi się 21 lipca )
  http://opowiadanieoonedirectioniniekochanej.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. "Ann - 16 letnia dziewczyna, która jest ścigana przez mordercę. Wyjeżdża do Irlandii, gdzie poznaje One Direction, i chłopaka który za wszelką cenę chce jej pomóc. Lecz jej życie nie jest kolorowe, w Polsce zostawiła wszystko, a w innym państwie poznaje co to miłość, przyjaźń i cierpienie... Lecz morderca znalazł ją i tam..."

  Serdecznie zapraszam na nowe opowiadanie! :)
  W roli głównej - Ann, One Direction, Neymar (piłkarz)

  http://one-direction-my-different-story.blogspot.com/

  Nadal nie przekonana? Zapraszam na zwiastun ---> https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=CaJUGk51U6g

  OdpowiedzUsuń
 5. http://i-love-my-life-33.blogspot.com/
  Serdecznie zapraszam
  Blog z udziałem One Direction
  Zoey

  OdpowiedzUsuń

 6. Co byś zrobiła gdyby całe Twoje życie stanęło na głowie ?

  Siedemnastoletnia Zosia mieszka z mamą w domku na przedmieściach Warszawy. Ma na pozór wszystko, czego jej potrzeba i czuje się szczęśliwa. Wszystko zmienia się w ciągu jednego dnia, kiedy matka dziewczyny ginie w wypadku samochodowym. Zosia musi przeprowadzić się do znienawidzonego ojca, który zaczął nowe życie w Londynie. Jak dziewczyna poradzi sobie w nowej szkole ? Czy pogodzi się ze śmiercią matki ? Czy znajdzie przyjaciół i zrozumienie, czy tylko ból i tęsknotę ?
  http://sophieandzayn.blogspot.com/
  Zapraszamy, Aga & Monia

  OdpowiedzUsuń
 7. Candice Accola to gwiazda serialu, Niall Horan to gwiazda muzyki. Spotykają się w KFC, CO NIE JEST ZBYT romantyczne. Los chciał aby Tych Dwojga połączyło namiętne i burzliwe uczycie. Występują Problemy które NIE łatwo będzie rozwiązać. Czy bohaterom uda się je rozwiązać? CZY zaznają szczęścia? Może coś ich zniszczy?
  ZAPRASZAMY DO CZYTANIA!
  http://blogniallhoranpolska.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. W swoim dość krótkim życiu popełniłem niezliczoną ilość błędów .!
  Czy ich żałuję szczerze powiedziawszy NIE . Czy chcę jej popełniać : SAM NIE WIEM . Czy je popełniam :OCZYWIŚCIE !.
  *
  Może wszystko by było dobrze:
  gdybym nie trafiła tam do tego domu .
  gdyby matka alkoholiczka nie oddała mnie po urodzeniu do domu dziecka …
  Gdybym nie popadła w te „dobre” towarzystwo …
  Gdybym nie robiła tego czego robię…
  Gdyby ona nie wzięła mnie pod swoje skrzydła ….
  Gdyby nie oni ….
  Gdyby nie on ….
  Gdyby nie to że się w nim zakochałam …
  Gdyby tylko moje życie było bajką …
  Marzą o tym…
  Marzę o nim…
  Marzę o lepszym jutrze…
  Marzę o tym WSZYSTKIM CO JEST NIEREALNE .!

  MAM NADZIEJĘ,ŻE CHOCIAŻ TROSZKĘ ZACIEKAWIŁAM ! Zapraszam na :http://koffyou.blogspot.com/
  TWO FACES – ONE LOVE –Zayn Malik

  PROSZĘ O OPINIĘ BO JEST ONA DLA MNIE STRASZNIE WAŻNA

  OdpowiedzUsuń
 9. ZAPRASZAM DO SIEBIE -----> http://prisoner-of-the-dead.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Znasz uczucie władzy?
  Znasz uczucie pożądania?
  Znasz uczucie miłości?
  Znasz uczucie wypełniającej Cię magii?
  Francesca w wieku dziewiętnastu lat przeprowadza się do miasta Uhno. U dziadka miała zaznać spokoju i zapomnieć o rodzinnej tragedii. Jednak miejscowość skrywa pewną tajemnicę...
  http://black-circle-zd.blogspot.com/

  Do szpitala psychiatrycznego dla młodzieży trafia siedemnastoletnia Andy Rowlands. Dziewczyna jest wybuchowa, chamska i bardzo łatwo ją zdenerwować. Czy znajdzie się ktoś komu uda się poskromić charakter dziewczyny? Może przystojny psychiatra Louis Tomlinson, albo dawny koszmar Zayn Malik?
  http://psychopathic-love.blogspot.com

  Oba blogi są o One Direction, mam nadzieję, że wpadniesz :3

  OdpowiedzUsuń
 11. Siedemnastoletnia Emily Ature z dystryktu szóstego zostaje wylosowana na 70 igrzyska głodowe. Nie jest lubiana w szkole, nie ma przyjaciół. Jej rodzice się rozwiedli, a brat zginął na arenie, kiedy miała 12 lat. Na igrzyska idzie razem z najpopularniejszym chłopakiem w szkole, który jak się okazuje jest w niej zakochany. Jej mentor również wydaje się być nią zainteresowany. Dziewczyna ma problem z dokonaniem wyboru oraz z uczuciami związanymi z zbliżającym zmaganiami na arenie. Jest to historia o miłości i problemach, które spotykają nastolatkę.
  www.70igrzyskaglodowe.blogspot.com
  Szesnastolatek z dystryktu szóstego – Harry Joven jest bardzo pogodnym chłopakiem. Wszystko zmienia się kiedy trafia na arenę. Chłopak zaczyna mieć wiele problemów. Zakochuje się w dziewczynie, która również została wylosowana. Na arenie doznaje zdrady i dostaje wyrzutów sumienia. Jak wygląda jego życie od momentu, kiedy został wylosowany?
  www.harryjoven.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Przepraszam za spam
  Jeśli tego nie lubisz, po prostu usuń komentarz :)

  FanFiction

  http://upadla-i-lowcy.blogspot.com/

  Nie wyjaśnione morderstwa i porwania. Wszystko za sprawą świata paranormalnego. Rada wysyła piątkę Łowców, aby złapali i zabili osobę odpowiedzialną za całe zamieszanie. W czasie ich pobytu dzieją sie rzeczy nie wyjaśnione jednak sie nie poddają. Po kilku dniach znajdują Upadłą. Aby nie popełnić błędu zaczynają ją obserwować.
  Po zebraniu dowodów prowadzą ją do rady. Jednak to nie jej szukali. Między nią, a jednym z Łowców coś rozkwita.Ma ona jednak więcej sekretów niż mogłoby sie zdawać.
  Morderstwa, porwania ,tajemnice przeszłości, kłamstwa, wojna i miłość.

  "Przeczytaj uważnie do końca, nie zatrzymuj się na krok dopóki nie zobaczysz, że rzeczy nie zawsze są takie na jakie wyglądają."

  OdpowiedzUsuń
 13. Zapraszam na www.pain-harrystyles-fanfiction.blogspot.com

  Sama nazwa wskazuje ból. Uczucie to często odczuwamy. Niektórym towarzyszy codziennie. Osiemnastoletnia Holly też go czuje. Najczęściej zdarza się to po zmianach które odkryje. Wyjechała z Anglii zalwdwie rok wcześniej. Jednak gdy wraca na wakacje wiele rzeczy się noe zgadza. Jej najlepsza przyjaciółka pracuje jako kelberka, w jakims oblesnym klubie nocnym który okazuje się... Kawiarnią w której kiedyś pracowała. Jej drugi dom (kawiarnia) zostaje zastąpiony klubem w ktoryn odbywają się walki. Jednak czy są legalne, tego nikt nie wie. W dodatku Holly poznaje tajemniczego boksera! Chłopak ma mnóstwo wad jak i zalet. Gołym okiem widać że ma plany co do dziewczyny.
  jesteś ciekawa co stanie się z holly? Co ją połączy z owym chłopakiem? Jakie relacje między nimi zapadną? Co się wydarzy?
  na te pytania znajdziesz odpowiedź na moim blogu :)
  Zapraszam ^^
  xxx

  OdpowiedzUsuń
 14. Zapraszam serdecznie <3 -> http://magicalsleep.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 15. Mia Swift, to siedemnastoletnia dziewczyna mieszkajacą, w jednej z dzielnic Londynu. Jej mama zmarła na śmiertelna chorobę, a jej ojciec kilka miesięcy po ślubie ze swoja drugą żoną Seleną ginie w wypadku samochodowym. Dziewczyna zostaje sama wraz ze swoimi wyrodnymi siostrami i ich matką. Nie interesuje ich życie, przyszłosć i uczucia bohaterki. Dla nich najważniejsze sią pieniądze i sława. Kim jest dla nich Mia? Nic, nie wartym zerem "ciażącym" na finansach "rodziny" i niepotrzebnym w ich życiu człowiekiem. Bohaterka, usługuje im już dobre parę lat, zarabiając przy tym w byłej restauracji ojca, teraz jego żony. Pewnego dnia, chcąc zdobyć wiecej fundyszy na dalszą przyszłosć, zatrudnia się jako opiekunka u jednej z mieszkanek Londynu, Anne Styles, tam poznaje przystojnego, zieloonokiego bruneta, który juz wkrótce (chodż dziewczyna o tym nie wie) ma zminić całe jej życie. Mia zmaga się ze wszystkimi przeciwnościami losu, by dojść do upragnionego celu. Ale czy nie przeszkodzi jej w tym jej choroba? Śmierć czy życie, to zależy nie tylko od niej.

  Zapraszam na bloga :* : http://youaremysalvation.blogspot.com/

  Zwiastun --> http://youaremysalvation.blogspot.com/p/zwiastun.html

  OdpowiedzUsuń
 16. http://mask-fanfiction.blogspot.com/

  Lauren - niepozorna studentka z ambicjami. Wydawałoby się, że jest szczęśliwie zakochaną dziewczyną, przed którą rozpościera się jedynie świetlana przyszłość. Właśnie wtedy, gdy myśli, że zdobyła wszystko, czego pragnęła, jedno spotkanie odmienia jej całe życie.

  Michael - znany jako groźny członek gangu. Niewyrównane rachunki zmuszają go do sięgnięcia po drastyczne środki. Nie spodziewał się, że w ten sposób pozna kogoś, kto przejrzy go na wylot i pozna jego prawdziwą twarz, wcześniej ukrywaną nawet przed najlepszymi przyjaciółmi.

  "I pamiętaj, żeby nie ukrywać swojej twarzy pod maską."

  OdpowiedzUsuń
 17. Midnight-Sessions

  Opowiadanie inspirowane jest musicalem RENT, a jego podstawą, esencją i sensem samym w sobie jest jedno nieeleganckie mieszkanie wynajęte przez nie-wiadomo-kogo, ale zamieszkane przez wszystkich.
  Miłość, nienawiść, wzloty, upadki, poezja, muzyka, życie i śmierć; zwycięstwo i przegrana.

  http://mid-sess.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 18. zapraszam
  http://secret-fanfiction.blogspot.com
  licze na komentarze
  https://www.youtube.com/watch?v=Z7XbAIJj9DI


  http://nika-is-here.blogspot.com/
  lifestyle

  OdpowiedzUsuń
 19. Witam i zapraszam:
  http://lost-in-their-own-feelings.blogspot.com/
  Vanessa (Nina Dobrev) jest samotną wampirzycą. Nie wie, że istnieją inni, tacy jak ona. Pewnego razu poznaje dwóch wilkołaków - Zayna (Zayn Malik) i Logana (Logan Lerman). Czy z którymś z ich połączy ją coś więcej niż tylko znajomość?
  * * *
  Po przeczytaniu proszę o opinie w komentarzu :) To wam zajmuje sekundkę, a mi daje ogromną motywację do dalszego pisania :)
  Wesołych Świąt! :D

  OdpowiedzUsuń
 20. Hej! :) Zapraszam ;*

  "Dziewczyna z domu dziecka trafiła do rodziny Louis'a. Myślała, że jej życie całkowicie się odmieni... I miała rację... Mimo tego, że rodzice chłopaka opiekują się Meg, Louis z jakiegoś powodu jej nienawidzi i zmienia jej życie w piekło..."

  Proszę o opinie <3 To wielka motywacja <3

  http://forbidden-feeling-louistomlinson.blogspot.com/

  Ps. Wesołych świąt <3

  OdpowiedzUsuń
 21. Zaprzyjaźnili się gdy byli mali. Byli najlepszymi przyjaciółmi. Później on poszedł do X - Factor. Zostawił ją nic nie mówiąc, że wyjeżdża. Zerwał z nią przez sms-a. Co się stanie gdy młodsza siostra Diany będzie kochała ich zespół ?? Co się stanie jak będzie musiała iść ze siostrą na ich koncert ?? Tego wszystkiego dowieciecie się czytając mojego bloga: http://welcome-in-my-lifexx.blogspot.com/
  @DARUSIA1603

  OdpowiedzUsuń
 22. Witam i zapraszam:
  http://love-is-a-force.blogspot.com/
  Mam dość mojego, chorego życia. Mam dość mojej rodziny. Jeśli można tak nazwać tych ludzi. Nigdy nie traktowali mnie jak córkę. Byłam i jestem dla nich totalnym, nieliczącym się zerem. Nie to, co moja starsza siostra... Taki ich ideał. Nie chcę tak dłużej... Chcę uciec... I zrobię to dzisiaj... Zacznę nowe życie...
  * * *
  Po przeczytaniu proszę o opinię w komentarzu :) To Ci zajmie sekundkę, a mi da ogromną motywację do dalszego pisania :)

  OdpowiedzUsuń
 23. Życzę weny.
  I zapraszam do siebie:
  http://krol-lasu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń