Bohaterowie :)Edyta Zdrójkowska - ur. 16.08.1995 r. - Szalona, sympatyczna i zabawna Polka. Ma 3 letnią siostrę Agatę. Jeździ na deskorolce, gra w piłkę nożną oraz jest wierną fanką Justin'a Bieber'a. Jej hobby to fotografia i nagrywanie filmików. Spędza czas na wygłupianiu się w towarzystwie Klaudii i Karoliny. Nie ma chłopaka.


Klaudia Atanasijević - ur. 02.03.1995 r. - Miła i wygadana. Polka serbskiego pochodzenia. Jej najlepszym przyjacielem jest jej brat, słynny siatkarz Aleksandar Atanasijević. Klaudia kocha siatkówkę, komiksy, stare samochody, grę na gitarze i spędzanie czasu z przyjaciółmi Edytą i Karoliną. Jej chłopakiem jest najlepszy przyjaciel jej brata Konstantin Cupković.


Karolina Skoczyk - ur. 13.02.1995 r. - Spokojna, miła i lekko natarczywa Polka. Kocha tańczyć i słuchać muzyki. W wolnym czasie lubi spotykać się z Edytą i Klaudią. Uzależniona jest od klubów karaoke. Nie ma chłopaka. Jest jedynaczką przez co jest mało empatyczna.


Niall Horan - ur. 13.09.1993 r. - Słodki i lubiący się pośmiać Irlandczyk. Jego hobby to granie na gitarze i muzyka. Lubi jeść i chodzić do Nandos. Jako jedyny w zespole jest leworęczny. Ma starszego brata Grega. Nie ma dziewczyny.


Louis Tomlinson - ur. 24.12.1991 r. - Zabawny i lubiący imprezy Brytyjczyk. Jego hobby to piłka nożna i tenis. Kocha marchewki, paski i kolorowe spodnie. Nie nosi skarpetek. Ma 5 młodszych przyrodnich sióstr Charlotte (Lottie), Felicite (Fizzy), Daisy, Phoebe i Georgia. Był w związku z Eleanor Calder.


Harry Styles - ur. 01.02.1994 r. - Przystojny i uroczy Brytyjczyk. Jego hobby to gra w Fifę. Kocha swoje loczki i uwielbia wszystko co stanowi jakieś wyzwanie. Ma starszą siostrę Gemmę. Był w związku z Taylor Swift.


Liam Payne - ur. 29.08.1993 r. - Miły i opiekuńczy Brytyjczyk. Jego hobby to gotowanie i bieganie. Kocha Toy Story, boi się łyżek. Ma jedną nerkę. Ma 2 starsze siostry Nicolę i Ruth. Jego dziewczyna to Danielle Peazer.


Zayn Malik - ur. 12.01.1993 r. - Sympatyczny i przyjacielski. Jest Brytyjczykiem pakistańskiego pochodzenia. Jego hobby to rysowanie. Lubi książki z Harrym Potterem. Ma 3 siostry Donija (starsza), Waliyah i Safaa (młodsze). Jego dziewczyna to Perrie Edwards.


Aleksandar Atanasijević - ur. 04.09.1991 r. - Starszy brat Klaudii. Miły, przystojny i pracowity. Z Klaudią łączy go mocna więź. Z zawodu jest siatkarzem. Jego obecnym klubem jest Skra Bełchatów. Kocha małe dzieci. Jego najlepszym przyjacielem jest chłopak Klaudii Konstantin Cupković.


Konstantin Cupković - ur. 20.01.1990 r. - Miły, zabawny i również Serb. Lubi przytulać ludzi. Jest siatkarzem, gra w klubie Skra Bełchatów. Jego najlepszym przyjacielem jest kolega z drużyny Aleksandar Atanasijević. Jego drugą połówką jest siostra Aleksa Klaudia.


Agata Zdrójkowska - ur. 23.05.2010 r. - Młodsza siostra Edyty. Mała, roześmiana i urocza dziewczynka. Lubi potańczyć w rytm muzyki. Bardzo mocno kocha swoją siostrę. Fanka kucyków pony.


Lux - ur. 11.09.2011 r.- Mała podopieczna One Direction. Jej mama jest stylistką chłopaków. Harry najczęściej się nią opiekuje z całego zespołu.


Mary Parker - ur. 01.04.1992 r. - Sąsiadka One Direction. Sympatyczna, bardzo naiwna, ufna, nieporadna i niezdarna. Ludzie śmieją się z niej a ona myśli że jest lubiana. Pochodzi z bardzo licznej rodziny ma 12 rodzeństwa. Nie ma chłopaka.


(od lewej)
Perrie Edwards - ur. 10.07.1993 r. - Dziewczyna Zayna. Piosenkarka z zespołu Little Mix.
Danielle Peazer - ur. 10.06.1988 r. - Dziewczyna Liama. Z zawodu tancerka. Wspólnie z Liam'em ma psa Lokiego.
Eleanor Calder - ur. 16.07.1992 r. - Była dziewczyna Louisa. Nie będzie szczęśliwa z więzi, która będzie łączyć Louisa i Klaudię.


Justin Bieber - ur. 01.03.1994 r. - Przyjaciel One Direction. Sławny piosenkarz. Jego fanami są Edyta i Niall. Był w związku z Seleną Gomez.

2 komentarze:

 1. Woow! Ja urodziłam się 23.05 i mam na imię Agata! Tak jak siostrzyczka Edyty! Przypadek?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ooo jak fajnie :) Może to przypadek albo i nie? Może to miało się stać, tego nie wie nikt :)
   Pozdrawiam Edyta :*

   Usuń